Ósma rocznica niedzielnych biegów przełajowych 30.11 2014 r.

Gdyby upływający czas mierzyć jubileuszami, należy odnotować fakt, że zamknęliśmy kolejny, już ósmy rok spotkań z niedzielną, aktywną rekreacją. Stało się tradycją, że ta rocznicowa okoliczność, stwarza sposobność zaproszenia i spotkania się z biegającymi przyjaciółmi z Blachowni i okolicznych miejscowości oraz klubów. Zarówno goście jak i my – miejscowi, mieliśmy okazję swoją obecnością i ciepłym słowem podziękować Jackowi Chudemu za pomysł „Niedzielnych Biegów Przełajowych” i spontaniczność  w kreowaniu tego projektu  zarówno w naszym środowisku, jak i w okolicznych społecznościach. Nie spoczął na przysłowiowych laurach, obejmując prezesurę OSiR-u. Teraz z jeszcze większą energią wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi aktywnie i zdrowo spędzających wolny czas. Nie tylko mobilizuje do porzucenia ospałego trybu życia, ale pracą i pomysłowością stwarza możliwości do zagospodarowania takich potrzeb. Dlatego, jak co roku, przyjemnie było przebiec się w towarzystwie Jacka i jego przyjaciół lub pomaszerować z kijkami, by po takiej rozgrzewce w serdecznej atmosferze stanąć przy ognisku na chwilę rozmowy i wspólny posiłek. Nie było to pierwsze, jubileuszowe spotkanie. Tak jak poprzednio i dzisiaj miła atmosfera i zasłyszane serdeczności rozgrzały serca i umocniły więzi, fundamentując wiarę w sens organizowania takich przedsięwzięć. Jak zdrowie pozwoli, będziemy dalej biegać, spacerować i dzielić się doświadczeniami i osiągnięciami. A póki co, zapraszam do obejrzenia zdjęć dokumentujących to niedzielne popołudnie.

8r_nbp_min

7rnbp_minOd ośmiu lat, obecnie o 12.00, w każdą niedzielę spotykamy się na mostku przy drodze na Cisie, by przed niedzielnym obiadem pobiegać lub pospacerować po okolicznych, leśnych ścieżkach. Osiem lat temu pomysłodawcą takiej aktywnej rekreacji był Jacek Chudy, który w ostatnią, listopadową niedzielę, zaprasza na jubileuszowe spotkania. Przebiegniemy podobną, jak w ubiegłym roku pętlę, a później, przy ognisku, powspominamy miniony czas.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.